Kthehu lart

Wilshere largohet nga Arsenali?

Wilshere largohet nga Arsenali? GazetaExpress

Jack Wilshere ka dhënë shenjë për një largim të tij nga Arsenali.

Mesfushorit i përfundon kokntrata në fund të muajit qershor, derisa bisedimet mes tij dhe Arsenalit po vazhdojnë, ende nuk është arritur një marrëveshje, transmeton Gazeta Express.

Anglezi ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, në të cilën shkruan:

 “ Vjen një moment kur duhet të vendosësh a të kalosh në një faqe tjetër apo ta mbyllësh librin”./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 15:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera