Kthehu lart

Klubi gjerman ka gati 30 milionë euro për Strakoshën

Klubi gjerman ka gati 30 milionë euro për Strakoshën GazetaExpress

Raportohet se Bayern Leverkuseni është duke përgatitur 30 milionë euro për portierin e Lazios, Thomas Strakosha.

Leverkuseni është duke kërkuar për një zëvendësues në rast se largohet Berno Leno, i cili mund kalojë në Napoli ose Arsenal, transmeton Gazeta Express.

Portieri 23-vjeçar, ishte i pazëvendësueshëm për Lazion në stinorin e kaluar, duke i ndihmuar klubit të përfundojnë në vendin e pestë në tabelë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 10:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera