Kthehu lart

​Southamptoni merr epërsinë ndaj Arsenalit

​Southamptoni merr epërsinë ndaj Arsenalit GazetaExpress

Southamptoni ka arritur të shënojë gol për të kaluar në epërsi me rezultat 3-2 ndaj Arsenalit, në ndeshjen e Premierligës që po zhvillohet për momentin në stadiumin St.Mary’s.

Në minutën e 85-të, Charlie Austin arriti ta shënojë golin e tretë për skuadrën e tij këtë ndeshje, pas një asistimi të Shane Long, raporton Gazeta Expres.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Dhjetor 2018 16:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera