Kthehu lart

Sot mund t’i fitoni 650 euro me vetëm 10 euro, mjafton t'i luani këto lojë

Sot mund t’i fitoni 650 euro me vetëm 10 euro, mjafton t'i luani këto lojë GazetaExpress

Sonte do të zhvillohen ndeshjet disa ndeshje ne ligat evropiane.

Sot do të ketë disa ndeshje që do të dhurojnë spektakël, por që duke mos lënë anash edhe pjesën tjetër.Bastoret botërore kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjet që do të zhvillohen sonte

Këto 6 ndeshje kanë koeficientin 65, që i bie që me 10 euro mund të fitoni 650 euro. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 12:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera