Kthehu lart

Shpërblehet James Rodriguez

Shpërblehet James Rodriguez GazetaExpress

​Rodriguez ka shkëlqyer në fitoren 3-0 të Kolumbisë kundër Polonisë.

James Rodriguez nuk shënoi asnjë gol kundër Polonisë, por dhuroi 2 asiste dhe shkëlqeu në fitoren 3-0 të Kolumbisë.

Ai është vlerësuar si më i miri i takimit nga FIFA, duke marrë çmimin ‘Lojtari i Ndeshjes’.

Kolumbia tani ka gjithçka në duart e saj dhe nëse do të vazhdojë tutje në Kupën e Botës, duhet ta mposhtë Senegalin në takimin e fundit. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Qershor 2018 22:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera