Kthehu lart

Shikojeni se si goditet pëllumbi me top

Shikojeni se si goditet pëllumbi me top GazetaExpress

Në një ndeshje futbolli në ligën e futbollit të Australisë ka ndodhur një gjë interesante, ku një pëllumb është goditur me top.

Pëllumbi qëndronte në fushë, përderisa një lojtar pa qëllim e largoi topin, që ishte me shpejtësi të mjaftueshme për ta rrokullisur atë nga vendi, shkruan Gazeta Express.

Fatmirësisht pëllumbi i shpëtoi goditjes dhe pastaj filloi të fluturojë.

via" class="redactor-linkify-object">https://gfycat.com/DenseNecess... Gfycat


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 11 Janar 2019 11:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera