Kthehu lart

Sevilla pas sulmuesit të Milanit

Sevilla pas sulmuesit të Milanit GazetaExpress

Mediat spanjolle raportojnë interesimin e Sevillas për sulmuesin e Milanit, Nikola Kalinic.

Sulmuesi kroat kaloi në Milan verën e kaluar nga Fiorentina.

Kalinic nuk ka arritur t’i impresionojë drejtuesit e Milanit  me paraqitjet jo të mira, ai shënoi gjashtë gola dhe bëri tri asistime, transmeton Gazeta Express.

Marca raporton se Kalinic është në radarin e Sevillas, dhe këtë verë mund të jetë pjesë e klubit spanjoll, duke parë Milanin që po kërkon sulmues të tjerë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 12:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera