Kthehu lart

Salah zëvendësues i Bale në Real Madrid?

Salah zëvendësues i Bale në Real Madrid? GazetaExpress

Real Madridi është duke e kërkuar një zëvendësues ideal të Gareth Bale.

Sipas El Confidencial, ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, shihet nga Real Madrodi si zëvendësuesi i duhur i uellsianit Bale, transmeton Express.

Megjithatë, Liverpooli ia ka bërë me dije gjigantit spanjoll se yllit i tij egjiptian do të kushtojë 160 milionë euro. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 08:02
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera