Kthehu lart

Rusia nuk ndalet, ish-lojtari i Real Madridit shënon gol të bukur

Rusia nuk ndalet, ish-lojtari i Real Madridit shënon gol të bukur GazetaExpress

​Rusia po fiton 2-0 kundër Arabisë Saudite.

Rusia ka shënuar edhe golin e dytë kundër Arabisë Saudite në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Luzhniki”, sfida hapëse e Kupës së Botës 2018.

Golin e parë në Botërorin e Rusisë e realizoi, Yuri Gazinskiy, në minutën e 12-të, teksa për 2-0 realizoi ish anësori i Real Madridit, Denis Cheryshev, që hyri në lojë në minutën e 24’, në vend të lënduarit, Alan Dzagoev. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 17:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera