Kthehu lart

Real Madridi i gatshëm të hidhet në sulm për mbrojtësin e Milanit

Real Madridi i gatshëm të hidhet në sulm për mbrojtësin e Milanit GazetaExpress

Real Madridi është duke menduar të bëjë ofertë për mbrojtësin e Milanit, Leonardo Bonuccin, sipas CalcioMercato.

Derisa Milani mund të mos jetë i gatshëm ta lëshojë Bonuccin pas vetëm një sezoni në klub, Real Madridi tashmë ka përpiluar një listë me mbrojtës njërin prej të cilëve e dëshiron në verë, transmeton Express.

Përveç përfaqësuesit italian, në atë listë bëjnë pjesë edhe David Luiz i Chelsea, Milan Skriniar i Interit dhe Clement Lenglet i Sevillës. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 18 Mars 2018 08:43
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera