Kthehu lart

​PSG synon ta transferojë yllin e Chelseat

​PSG synon ta transferojë yllin e Chelseat GazetaExpress

Paris Saint-Germain është duke menduar ta blejë mesfushorin e Chelseat, N’Golo Kante, gjatë afatit kalimtar veror, raporton gazeta franceze “L’Equipe”.

Lideri i Ligë 1 të Francës mund ta ketë njërin prej sulmeve më të frikshëm në botën e futbollit, por s’është se nuk përballet me probleme prapa tij, transmeton Express.

Drejtori sportiv i PSG-së, Antero Henrique, beson se Kante do të ishte lojtari i duhur për t’ia zgjedhur problemet në mesfushë gjigantit francez. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Janar 2018 19:26
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera