Kthehu lart

Për çfarë ka shkuar Dybala në Madrid – Juventus në alarm

Për çfarë ka shkuar Dybala në Madrid – Juventus në alarm GazetaExpress

Kampionati i Serie A ka shkuar në pushim, pasi kombëtaret do të luajnë në dy javët e ardhshme.

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala është parë në Madrid, së bashku me vëllanë e tij, por edhe një mik.

Mediat kanë filluar të spekulojnë për një takim me drejtuesit e Real Madridit.

Duke e parë që Gareth Bale po largohet, klubi po interesohet për përforcime si Neymar dhe Dybala.

Argjentinasi nuk është grumbulluar nga Jorge Sampaoli dhe ditët e pushimit është duke i shfrytëzuar për të vizituar disa vende.

Vizita në Madridi, por edhe në Barcelonë, ka bërë bujë të madhe, ndërsa spekulimet nuk ndalen për kalimin e tij.

Ky lajm ka bërë që në ambientin juventin të shqetësohen, pasi Dybala shikohet si një lojtar kryesor.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 19 Mars 2018 21:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera