Kthehu lart

Notat e lojtarëve Juventus – Tottenham

Notat e lojtarëve Juventus – Tottenham GazetaExpress

​Juventus dhe Tottenham kanë barazuar 2:2 në kuadër të ndeshjes së parë ndaj tyre në Ligën e Kampionëve

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain është cilësuar si futbollisti më i mirë i kësaj ndeshje, ku shënoi dy gola.

Argjentinasi u vlerësua me notën 8.6 nga 10 sa ishte maksimumi.

Lojtarët më i dobët u vlerësua Gianluigi Buffon, i cili ishte fajtor për golin e dytë të anglezit. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 22:47
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera