Kthehu lart

Mourinho parashikon fituesin e Botërorit

Mourinho parashikon fituesin e Botërorit GazetaExpress

Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

Menaxheri i Man Utd, Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

“Mendoj se munden, kanë një grup të futbollistëve të rinj, por me përvojë nga Liga e Kampionëve”, u shpreh Mourinho, përcjell “lajmi.net”.

Anglia gjendet në Grupin G me Belgjikën, Tunisin dhe Panamanë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 12:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera