Kthehu lart

Mourinho: Jam shumë i ri që të pensionohem

Mourinho: Jam shumë i ri që të pensionohem GazetaExpress

Jose Mourinho ka thënë se ai është “shumë i ri” që ta merr në konsideratë pensionimin dhe ka insistuar se ai ende është trajner i niveleve të larta

Portugezi ishte shkarkuar si trajner i Manchester United gjatë dhjetorit, me skuadrën që ka fituar gjashtë ndeshjes e radhës pas largimit të tij.

Megjithatë, Mourinho insiston se puna me Manchester United nuk do të jetë puna e tij e fundit në menaxhimin e një skuadre.

“Dëshiroj që të jem trajner. Jam shumë i ri, jam në futboll për kohë të gjatë, kohë të gjatë por do të mbush 56 vjet pas disa javëve dhe jam shumë i ri”.

“Ku do të shkoj të qëndroj është vendi ku i takoj, i takoj nivelëve të larta të futbollit. I takoj niveleve të larta të futbollit dhe në ato do të jem”. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Janar 2019 18:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera