Kthehu lart

Motra e Gabigol, pa frena: S’më ndal askush për të arritur qëllimet

Motra e Gabigol, pa frena: S’më ndal askush për të arritur qëllimet GazetaExpress

Deri tani kishte qëndruar nën hijet e të vëllait, të famshmit Gabigol. Motra e sulmuesit të Interit, Dhiovanna, tregon hapur “artilerinë e saj të rëndë”, që e bëjnë një femër mjaft provokuese.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, Dhiovana, e cila mban veshur një bikini seksi të një marke të shtrenjtë ka një mesazh për ata që cilët e kritikojnë:

“Nuk më interesojnë opinionet tuaja. Do të bëj gjithçka për të arritur qëllimet e mia.” /SS/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Dhjetor 2018 17:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera