Kthehu lart

Momenti kur Lopetegui shpërtheu në lot

Momenti kur Lopetegui shpërtheu në lot GazetaExpress

​Lopetegui ka shpërthyer në lot, për shkak të shkarkimit nga Spanja.

24 orë pas shkarkimit nga Spanja, për shkak të arritjes së marrëveshjes së fshehtë me Real Madridin, Julen Lopetegui është prezantuar te Los Blancos, duke zënë vendin e Zinedine Zidane.

“Që nga vdekja e nënës sime, dje ishte ndeshja më e trishtuar në jetën time”, tha Lopetegui që më pas shpërtheu në lot, teksa pas pak shtoi: “Por, sot është dita më e lumtur në jetën time”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 19:49
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera