Kthehu lart

Moggi: Milinkovic dhe Concelo janë të Juventusit

Moggi: Milinkovic dhe Concelo janë të Juventusit GazetaExpress

Ish drejtori i Juventusit Luciano Moggi beson se Joao Cancelo dhe Sergej Milinkovic – Savic do ti bashkohen Juventusit këtë verë

Cancelo dhe Milinkovic – Savic janë lidhur me një kalim në Juve javën e fundit, pavarësisht se portugezi e kaloi sezonin e kaluar në Inter kurse Milinkovic është njëri prej lojtarëve më të shtrenjtë në Lazio.

“Për Cancelon, situata është kjo: ai dëshiron Juven dhe Juve e dëshiron atë, kështu që kjo marrëveshje do të kryhet shpejt”, tha Moggi për 7 Gold.

“Milinkovic – Savic? Bisedimet me Lazion po vazhdojnë. Edhe ai do ti bashkohet Juventusit”. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 11:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera