Kthehu lart

Melissa tregon jetën familjare në Instagram

Melissa tregon jetën familjare në Instagram GazetaExpress

Duket një foto perfekte: Melissa Satta, Kevin Prince Boateng dhe i vogli Maddox mes tyre në divanin e shtëpisë.

Por pas fotove seksi, ish-velina i ka dhuruar edhe disa foto si shtëpiake fansave të saj në rrjetet sociale, në ambiente të ndryshme të shtëpisë. Për fat të keq Boateng shfaqet në një foto me çorape të grisura, gjë që nuk i ka shpëtuar syrit të kujdesshëm të fansave.

Pas fotove seksi, ish-velina e njohur në Itali ka lënë një hapësirë të madhe edhe për jetën familjare, për gatimin, ambientet e shtëpisë, sigurisht edhe kohës që kalon me bashkëshortin e saj.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 17 Mars 2018 23:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera