Kthehu lart

Man City e harron Fredin, e zhvendos vëmendjen te ylli i Dortmundit

Man City e harron Fredin, e zhvendos vëmendjen te ylli i Dortmundit GazetaExpress

Manchester City e ka zhvendosur vëmendjen te transferimi i mesfushorit të Borussia Dortmundit, Julian Weigl, në verë, raporton The Times.

Goal.com raportoi dje se City e ka ftohur interesimin për Fredin e Shakhtar Donetsk, i cili mund t’i bashkohet rivalit lokal Manchester United, transmeton Express.

City tani është duke i konsideruar opsionet tjera, me Weiglin e lartë vlerësuar – i cili po ashtu është lidhur me Unitedin – si objektiv të verës. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Mars 2018 10:28
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera