Kthehu lart

Mahrezi shënon golin e parë me Manchester Cityn

Mahrezi shënon golin e parë me Manchester Cityn GazetaExpress

Manchester City po e deklason Cardiff Cityn në javën e gjashtë të Premierligës.

Për 4-0 u kujdes lojtari i ri i Manchester Cityt, Riyad Mahrez, i cili e shënoi golin e parë me Cityn në Premierligë.

Goli erdhi në minutën e 67’, të cilin nga afërsia e dërgoi në rrjetë ish-lojtari i Leicesterit. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Shtator 2018 17:31
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera