Kthehu lart

Madridi gati 100 milionë për De Gean

Madridi gati 100 milionë për De Gean GazetaExpress

Real Madridi janë optimist se shumë shpejt do të sigurojnë David de Gean

Sipas Manchester Evening News, madrilenët i kanë ndarë 100 milionë funte (113 milionë euro) për portierin spanjoll.

Portieri i Manchester United është një synim i kahmotshëm për Madridin, të cilët po shikojnë mundësitë për të larguar Keylor Navasin nga porta këtë verë.

Me kontratën e tij që skadon më 2020, De Gea duket se nuk është i interesuar për të nënshkruar kontratë të re me “Djajtë e kuq” dhe pritet që portieri spanjoll të kalojë në Real Madrid! /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 08:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera