Kthehu lart

Lopetegui përlotet në prezantim te Reali: Që nga vdekja e nënës sime, shkarkimi nga Spanja ishte dita më e trishtuar në jetën time

Lopetegui përlotet në prezantim te Reali: Që nga vdekja e nënës sime, shkarkimi nga Spanja ishte dita më e trishtuar në jetën time GazetaExpress

.

Lopetegui është prezantuar si trajner i Real Madridit, diçka që ishte planifikuar të ndodhë pas Kupës së Botës.

24 orë pas shkarkimit nga Spanja, për shkak të arritjes së marrëveshjes së fshehtë me Real Madridin, Julen Lopetegui është prezantuar te Los Blancos, duke zënë vendin e Zinedine Zidane.

“Që nga vdekja e nënës sime, dje ishte ndeshja më e trishtuar në jetën time”, tha Lopetegui që më pas shpërtheu në lot, teksa pas pak shtoi: “Por, sot është dita më e lumtur në jetën time”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 19:34
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera