Kthehu lart

Lopetegui i ndryshon fjalët: E dua Ronaldon gjithmonë në skuadër, ai është më i miri në botë

Lopetegui i ndryshon fjalët: E dua Ronaldon gjithmonë në skuadër, ai është më i miri në botë GazetaExpress

​Për Lopeteguin më i miri në botë është Ronaldo.

Julen Lopetegui është zënë ngushtë nga gazetari në prezantim te Real Madridi duke e pyetur nëse është më i miri Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo.

Më parë, Lopetegui nuk kishte dyshime, 10-shi magjik i Barcelonës kishte thënë se “është më i miri në histori të futbollit”.

Por, meqenëse sot u prezantua te Real Madridi, duket se Lopetegui nuk mundi ta mbrojë atë që kishte thënë, duke deklaruar: “Cristiano është lojtari që e dua gjithmonë në anën time dhe pa asnjë dyshim, më i miri i botës është në Real Madrid”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 19:43
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera