Kthehu lart

Kloppi paralajmëron largime të tjera nga Liverpooli

Kloppi paralajmëron largime të tjera nga Liverpooli GazetaExpress

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk e ka përjashtuar mundësinë që edhe ndonjë lojtarë nga skuadra e tij të largohet në këtë afat kalimtar.

Mbrëmë ishte mbyllur afati kalimtar në Angli, megjithatë në ligat e tjera afati mbyllet në fund të këtij muaji.

“Por, afati kalimtar është mbyllur vetëm në njërën anë, ne s’mund të blejmë, vetëm mund të shesim por jo në Angli, Premier Ligë. Është e qartë se disa gjëra do të ndodhin”, është shprehur Klopp për faqen zyrtare të klubit. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 10 Gusht 2018 13:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera