Kthehu lart

Këto janë parashikimet e sigurta për sot, mund të fitoni shumë para

Këto janë parashikimet e sigurta për sot, mund të fitoni shumë para GazetaExpress

Gjatë ditës se sotme do të zhvillohen disa ndeshje në disa kampionate evropiane.

Disa nga kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

Eksperti italian ka qëlluar në shënjë mbrëmë duke parashikuar saktë 4 ndeshjet e mbrëmjes.

E edhe sot ai ka publikuar skedinën me parashikimet e tij.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 11 Shkurt 2018 09:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera