Kthehu lart

Karikatura e ditës: Shkarkimi i trajnerit spanjoll Lopetegui

Karikatura e ditës: Shkarkimi i trajnerit spanjoll Lopetegui GazetaExpress

Edhe sot karikaturisti i Goal Omar Momani ka sjell karikaturën e ditës ku ka zgjedhur një lajm interesant

Temë e karikaturës është Julen Lopetegui, trajner i Real Madridit duke nënshkruar kontratën me madrilenët por demat menjëherë e shkarkojnë atë nga Spanja, duke humbur kështu drejtim i kombëtares spanjolle një ditë para fillimit të Botërorit. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 10:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera