Kthehu lart

Karikatura e ditës: A duhet edhe Neymari të veprojë si Ronaldo?

Karikatura e ditës: A duhet edhe Neymari të veprojë si Ronaldo? GazetaExpress

Karikatura e ditës: A duhet edhe Neymari të veprojë si Ronaldo?

Ronaldo fenomeni dhe Neymari janë pjesë e karikaturës së ditës.

“Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës të punuar nga karikaturisti, Omar Momani, ku personazhe janë fenomeni Ronaldo dhe talenti brazilian, Neymari.

Ronaldo tha se në vitin 2002 kishte prerë flokët në Kupën e Botës për ta larguar vëmendjen e njerëzve nga lëndimi që kishte. Meqenëse Neymari është i lënduar dhe flitet gjithmonë a do të luajë apo jo në “Rusia 2018”, a duhet të veprojë edhe ai njëjtë?”, shkruan Goal, transmeton Gazeta Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Mars 2018 11:40
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera