Kthehu lart

Ja sa para kërkon Juve për Higuainin

Ja sa para kërkon Juve për Higuainin GazetaExpress

Tani më dihet se Maurizio Sarri i dëshiron disa lojtarë nga Serie A në klubin e tij të ri, Chelsea. Prej tyre është Daniele Rugani dhe Gonzalo Higuain.

Juventusi për sulmuesin argjentinas i kërkon 60 milionë euro, dhe për të ka shfaqur interesim edhe Milani, transmeton Gazeta Express.

Cheslea për ta marrë Higuainin së pari duhet ta shesë Moratan, ndërsa për situatën e Ruganit ende nuk dihet për shkak se klubi italian nuk ka vendosur nëse do ta shesë apo ta mbajë lojtarin. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Korrik 2018 08:42
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera