Kthehu lart

Inter nuk është vetëm në garë për De Paul

Inter nuk është vetëm në garë për De Paul GazetaExpress

Sipas disa mediave italiane, Rodrigo de Paul nuk është vetëm target i Interit

Sipas të përditshmes Tuttosport, Rodrigo de Paul, lojtar i Udineses nuk është vetëm synim i Interit por edhe i Milanit dhe Napolit.

Kjo ka ardhur pasi që De Paul ka ndërruar agjentët kohëve të fundit, me përfaqësuesit e tij që kanë kontaktuar si me Milanin dhe Napolin për një marrëveshje të mundshme.

Interi tani duhet të veprojë shpejt nëse dëshiron ti sigurojë shërbimet e këtij lojtari. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Dhjetor 2018 17:44
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera