Kthehu lart

I riu i Arsenalit tallet me Fellainin: Është xheloz për kaçurrelet e mia

I riu i Arsenalit tallet me Fellainin: Është xheloz për kaçurrelet e mia GazetaExpress

Belgu shkuli flokët kundërshtarit të tij derisa ishte i pafuqishëm për ta ndalur të riun e Arsenalit në barazimin e mbrëmshme, derisa mediat angleze shkruajnë se ai nuk do të dënohet nga Federata e Anglisë

Mesfushori i Arsenalit Matteo Guendouzi ka bërë një deklaratë pasi që Marouane Fellaini shkuli flokët e tij, por këtë e ka bërë me humor duke thënë se mesfushori i United është xheloz për kaçurrelat e tij.

Incidenti ndodhi para syve dhe hundës së gjyqtarit Andre Marriner, i cili edhe pse e ndali faul nuk e gjykojë të arsyeshme që ta ndëshkojë atë.

“Mendoj se këtu ka xhelozi. Ndoshta ai nuk mund ta pranojë faktin se tani ka flokët e shkurtra”, ka thënë Guendouzi me humor për RMC Sport për ndërhyrjen bizare duke bërë humor.

Me gjyqtarin që ishte aty, Fellaini duket se do ti shpëtojë edhe një dënimi nga FA. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 06 Dhjetor 2018 17:25
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera