Kthehu lart

Harry Kane shënon për Tottenhamin

Harry Kane shënon për Tottenhamin GazetaExpress

Tottenhami ka kaluar në avantazh ndaj Brightonit në kuadër të Premierligës.

Golin e ka shënuar sulmuesi anglez, në minutën e 42’ nga pika e bardhë.

U akordua penallti për shkak se lojtari i Brightonit e ka prekur topin me dorë./Gazeta Express/ 

Tottenhami ka kaluar në avantazh ndaj Brightonit në kuadër të Premierligës.
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Shtator 2018 19:19
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera