Kthehu lart

Goli i radhës nga Zlatan Ibrahimovic

Goli i radhës nga Zlatan Ibrahimovic GazetaExpress

Ibrahimovic ka shënuar përsëri gol për klubin e tij, LA Galaxy, në fitoren 3-1 si mysafirë kundër Philadelphias, e vlefshme për Major League Soccer.

Suediezi e ka shënuar golin në minutën e 63’ duke e dërguar skuadrën e tij në avantazh 2-1, dhe ka asistuar në barazimin e rezultatit për skuadrën e tij. Kjo ishte ndeshja e tij e 15-të për klubin amerikan, ku deri më tani ka shënuar 12 gola. /Gazeta Express/  


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Korrik 2018 09:05
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera