Kthehu lart

Gati për ndeshjen e parë, formacionet zyrtare Rusia – Arabia Saudite

Gati për ndeshjen e parë, formacionet zyrtare Rusia – Arabia Saudite GazetaExpress

Gjithçka është gati dhe festa pritet që të fillojë në Rusi

Dy skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare për ndeshjen e parë të Botërorit që zhvillohet në Rusi.

Trajneri rus ka thënë se hynë në këtë ndeshje pa ndonjë presion të madh, e njëjtë edhe ai i Arabisë Saudite.

Rusia:

Arabia Saudite: 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 16:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera