Kthehu lart

Formacionet zyrtare: United – Sevilla

Formacionet zyrtare: United – Sevilla GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Sevilla

Manchester United dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Old Trafford nga ora 20:45. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 19:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera