Kthehu lart

Fjalët e Mourinhos pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

Fjalët e Mourinhos pas eliminimit nga Liga e Kampionëve GazetaExpress

​Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho e pranon se janë shumë të zhgënjyer nga Liga e Kampionëve, por thotë se ky është futbolli

Portugezi në anën tjetër përgëzon Sevillan dhe i uron sukses në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

“Është zhgënjyese, por ky është futbolli. Ata bën mirë dhe unë u dëshirojë suksese”, tha fillimisht Mourinho.

“Përballja ka qenë e balancuar. Kalimi i Sevillas ka qenë i drejtë. Ju dëshiroj lumturi në çerekfinale”. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 23:08
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera