Kthehu lart

Fabinho, shfaqet seksi me të dashurën në Miami

Fabinho, shfaqet seksi me të dashurën në Miami GazetaExpress

Lojtari i ri i Liverpool, Fabinho është duke marrë diell me gruan e tij në Miami derisa është duke i shijuar pushimet verore para fillimit të sezonit të ri

Fabinho gati gjatë gjithë verës do të jetë në pushime para se ti bashkohet Liverpoolit në ndeshje parapërgatitore.

Mesfushori brazilian është parë duke kaluar kohë të mirë me gruan e tij në Miami.

Fabinho sapo ju bashkua Liverpoolit të Jurgen Kloppit për 44 milionë funte nga Monaco. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Qershor 2018 18:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera