Kthehu lart

Edhe Arsenali publikon orarin e ndeshjeve parapërgatitore

Edhe Arsenali publikon orarin e ndeshjeve parapërgatitore GazetaExpress

Një kohë e re do të vije në Londrën Veriore për sezonin 2018-19 me trajnerin e ri të Arsenalit i cili ka hapur një dritare të vogël për të bërë një eksperiment të rëndë

Arsenali do të fillojë jetën pas Arsene Wenger me 2018-19, derisa ata kanë bashkuar forcat me trajnerin e ri Unai Emery për të filluar një epokë të re.

Tifozët shumë shpejt do të shohin lojën e pasardhësit të francezit i cili pritet që ti udhëheq ata në ndeshjet e tyre parapërgatitore për fushatën e re.

Klubi nga Londra veriore pritet që të luaj përsëri në “International Champions Cup”, që do të thotë ata do të luajnë në Azi kundër ekipeve europiane duke u nxehur para fillimit të sezonit të ri.

Ky është orari i Arsenalit për ndeshjet parasezonale. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Qershor 2018 18:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera