Kthehu lart

Dzagoev i pafat, lëndohet në ndeshjen e parë në Botëror

Dzagoev i pafat, lëndohet në ndeshjen e parë në Botëror GazetaExpress

​Alan Dzagoev është detyruar të lëshojë fushën e lojës para kohe, duke u lënduar në ndeshjen hapëse të Kupës së Botës “Rusia 2018”.

Dzagoev u zëvendësua në minutën e 24’, vendin e 27 vjeçarit të CSKA Moskës e zuri ish anësori i Real Madridit, Denis Cheryshev.

Rusia po fiton 1-0 kundër Arabisë me golin e Yuri Gazinskiy. Ai realizoi në minutën e 12-të. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 17:28
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera