Kthehu lart

Djali i Maldinit shënon supergol për Milanin, i ati duartroket në tribunë

Djali i Maldinit shënon supergol për Milanin, i ati duartroket në tribunë GazetaExpress

I ati drejtues te Milani, i biri futbollist i ekipit Primavera. Të rinjtë e Milanit janë duke ecur mjaft keq këtë sezon, ku qëndrojnë në vend të parafundit në renditje, por ai që po mrekullon është djali i vogël i ish-mbrojtësit legjendar kuqezi.

Dy gola brenda pak ndeshjesh për të. Ditën e premte, në sfidën Empoli-Milan 1-1, ai shënoi golin e barazimit duke shmangur humbjen.

Një gol spektakolar, Daniel Maldini është 17 vjeç dhe luan si sulmues i dytë. /TeleSport/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Dhjetor 2018 20:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera