Kthehu lart

De Gea shumë pranë nënshkrimit të kontratës

De Gea shumë pranë nënshkrimit të kontratës GazetaExpress

Portieri i Manchester United, David de Gea, është shumë pranë arritjes së marrëveshjes për kontratë të re, raporton The Times.

Përfaqësuesi spanjoll është lidhur ngushtë me një kalim te Real Madridi pas një serie performancash fantastike për “Djajtë e kuq”, transmeton Express.

Kontrata e tij aktuale me gjigantin anglez skadon në vitin 2019, por bisedimet për një kontratë të re me pagë javore prej 250.000 euro janë duke shkuar mirë dhe 27-vjeçari pritet ta vërë firmën e tij në kontratë. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 23 Shkurt 2018 10:56
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera