Kthehu lart

Cristiano Ronaldo: Do ta mposhtim Spanjën

Cristiano Ronaldo: Do ta mposhtim Spanjën GazetaExpress

​“Do ta mposhtim Spanjën”, kështu i është drejtuar Ronaldo gazetarit të AS, Manu Sainz.

Gazetari i AS, Manu Sainz, është takuar me Cristiano Ronaldon para hotelit ku po qëndron Portugalia para ndeshjes së parë në Kupën e Botës me Spanjën, që do të zhvillohet të premten.

Ronaldo, me të zbritur nga autobusi, shkoi drejt gazetarit për ta përshëndetur dhe gjatë diskutimit mes tyre, portugezi i drejtohet Sainzit duke buzëqeshur: “Do ta mposhtim Spanjën”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 20:04
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera