Kthehu lart

Cristiano Ronaldo dhe Georgina argëtohen në borë

Cristiano Ronaldo dhe Georgina argëtohen në borë GazetaExpress

Real Madridi do ta ketë një mesjavë pa angazhime dhe lojtarët e tij nuk do të rikthehen në stërvitje deri të martën pasdite.

Për këtë arsyeje, Cristiano Ronaldo ka zgjedhur të argëtohet bashkë me të dashurën Georgina Rodtiguez në bjeshkë me borë, transmeton Express.

Ai u argëtuan në një ditë plot me borë bashkë me edhe disa miq tjerë.

Ndërkohë, Georgina i ka publikuar disa fotografi nga kjo mini aventurë në Instagram. /Express/

☃️❤️☃️ Maravillas de la naturaleza...
A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 09:28
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera