Kthehu lart

Chelsea kërkon sulmuesin e Unitedit si zëvendësues të Hazardit

Chelsea kërkon sulmuesin e Unitedit si zëvendësues të Hazardit GazetaExpress

Chelsea është duke punuar për të nënshkruar me Anthony Martialin nga Manchester Unitedi, shkruan The Times.

Me Eden Hzardin i cili është afër largimit nga klubi londinez në drejtim të Real Madridit, drejtuesit e Chelsea janë në nxitim për ta gjetur zëvendësuesin më të mirë të mundshëm për të. Ai mund të jetë Martial, i cili po ashtu ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Manchester Unitedi, pasi nuk po arrin të gjejë vend në formacion.

Çmimi i francezit është 100 milionë euro, për të interesim ka shprehur edhe Bayern Munichi. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 22 Korrik 2018 10:18
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera