Kthehu lart

Çfarë goli nga Ings, Southamptoni e kthen epërsinë ndaj Arsenalit

Çfarë goli nga Ings, Southamptoni e kthen epërsinë ndaj Arsenalit GazetaExpress

Southamptoni e ka kthyer epërsinë ndaj Arsenalit në 2-1, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në “St. Mary’s Stadium”.

Dani Ings shënoi një supergol me kokë duke e lënë të shtangur portierin e Arsenalit në minutën e 44-të, raporton Gazeta Express.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Dhjetor 2018 15:18
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera