Kthehu lart

Brazili do të shfrytëzojë hapësirat e Tottenhamit para udhëtimit në Botëror

Brazili do të shfrytëzojë hapësirat e Tottenhamit para udhëtimit në Botëror GazetaExpress

Neymar bashkë me shokët e tij të Kombëtarës do të përdorin hapësirat trajnuese të Tottenham para se ata të udhëtojnë për në Rusi

Brazili do të përdorë tërë hapësirën e ekipit londinez Tottenham para se të udhëtojë në verë në Botëror.

Pesë herë fituesit e Kupës së Botës janë pajtuar që të shfrytëzojnë hapësirën trajnuese të klubit nga Londra Veriore.

Brazili do të fillojë aventurën e tyre në Botërorë kundër Zvicrës më 17 qershor. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 19 Mars 2018 22:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera