Kthehu lart

“Bomba” e mesnatës: Alisson pranon ofertën e gjigantit evropian

“Bomba” e mesnatës: Alisson pranon ofertën e gjigantit evropian GazetaExpress

Sipas "Mundo Deportivo", braziliani i ka thënë "po" Realit.

Alisson Becker ka pranuar ofertën e Real Madridit.

Ky është lajmi “bombë” që vjen nga Spanja, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mundo Deportivo”, braziliani i ka thënë “po” Realit.

Tani mbetet të arrihet marrëveshja mes klubeve.

Verdhekuqët kërkojnë minimalisht 80 milionë euro, ndërsa Reali ofron 70 milionë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 00:09
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera