Kthehu lart

Asist i Gashit në fitoren e Colorado Rapids

Asist i Gashit në fitoren e Colorado Rapids GazetaExpress

Shkëlzen Gashi po rigjen pak nga pak formën e tij më të mirë në Major League Soccer.

I aktivizuar në pjesën e dytë të sfidës, Gashi u bë protagonist në fitoren 3-2 të Colorado Rapids ndaj Minnesotas. 

Vetëm 5 minuta pasi kishte hyrë në fushë, futbollisti shqiptar shërbeu me një asist perfekt Mason i cili realizoi duke barazuar shifrat në 2-2 dhe duke i hapur rrugë suksesit të Colorados. Jahmir Hyka ndërkohë u hodh në fushë vetëm në minutën e 78-të në barazimin që San Jose Earthquakes arriti në transfertë përballë Real Salt Lake./SS/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 24 Qershor 2018 12:20
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera