Kthehu lart

​Arsenali e barazon rezultatin ndaj Southamptonit

​Arsenali e barazon rezultatin ndaj Southamptonit GazetaExpress

Arsenali ka arritur ta shënojë golin e barazimit në ndeshjen kundër Southamptonit, të vlefshme për xhiron e 17-të të Premierligës, që po zhvillohet tani në Amex Stadium.

Në minutën  e 53-të, Henrikh Mkhitaryan arriti ta shënojë golin e barazimit, duke e dërguar rezultatin në 2-0, raporton Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Dhjetor 2018 15:43
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera