Kthehu lart

24 orë pas shkarkimit nga Spanja, Lopetegui prezantohet te Real Madridi

24 orë pas shkarkimit nga Spanja, Lopetegui prezantohet te Real Madridi GazetaExpress

​Lopetegui është prezantuar te Real Madridi, me të cilën skuadër ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare.

24 orë pas shkarkimit nga Spanja, për shkak të arritjes së marrëveshjes së fshehtë me Real Madridin, Julen Lopetegui është prezantuar te Los Blancos, duke zënë vendin e Zinedine Zidane.

Lopeteguim, që shpresonte të përfundojë fillimisht Botërorin me Spanjën, ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me 13 herë Kampionët e Evropës. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Qershor 2018 19:25
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera